SMSGatewayAddressBook

Hakore SMS Address Book Plugin


Dodatek do systemowej Książki Adresowej v.1.8 (01.08.2012)

SMSGatewayAddressBook

Zainstaluj

Wygodnie wyślesz wiadomości SMS z komputera. Wystarczy że masz już zapisany numer telefonu w Książce Adresowej. Korzystaj z możliwości bramki SMS oferowanej przez Twojego operatora GSM i wysyłaj wiadomość do znajomych. Oszczędzaj czas i pieniądze (szczególnie za granicą). Bez dodatkowych kosztów, szybko i wygodnie wysyłaj wiadomości do przyjaciół.

Jak to działa?

Wystarczy że w Twojej książce adresowej masz wprowadzone numery telefonów, wtedy będziesz mógł wysłać SMS bezpośrednio z książki adresowej. W tym celu w oknie kontaktu wystarczy że klikniesz na numer telefonu i z listy wybierzesz funkcję wysłania wiadomości SMS za pomocą SMSGatewayAddressBook

Konfiguracja

Po pierwsze – nie musisz konfigurować ustawień dla wszystkich bramek, a jedynie dla tych, które masz zamiar używać. Co więcej niektóre nie wymagają żadnych dodatkowych ustawień. Konfiguracja pozostałych bramek (np. Orange MultiBox, Era Multimedialna) polega na wprowadzeniu informacji autoryzacyjnych (czyli loginu i hasła) dla konkretnej bramki internetowej. Pamiętaj że niektóre bramki (przeważnie te darmowe) pozwalają na wysłanie wiadomości tylko do abonentów swojej sieci.

Obsługiwane bramki

W chwili obecnej obsługiwane są następujące bramki SMS: Era Multimedialna, Era Sponsorowana, Orange Multibox, Orange darmowa, Play, Plus, GSM Service

Wymagania techniczne

Do uruchomienia programu potrzebny jest komputer z zainstalowanym systemem operacyjnym Mac OS X firmy Apple w wersji co najmniej 10.6 (Snow Leopard)

Twitter Faceboook